- Advertisement -spot_img

TAG

Mbështetje

NATO njofton ndërprerjen e mbështetjeve për autoritetet afgane

NATO njoftoi pezullimin e të gjithë mbështetjes për autoritetet afgane dhe bëri thirrje për “respektim të normave dhe standardeve ndërkombëtare mbi të drejtat e...

Aleksandër Vuçiç mbështet Ramën duke “futur hundët” në punët e brendshme të Shqipërisë

Rama e Vuçiç ka kohë që bashkëpunojnë ngushtësisht fshehtësisht. Janë më shumë se shokë e miq antishqiptarë. Prandaj shumë shqiptarë të ndershëm e analistë...

Latest news

- Advertisement -spot_img