- Advertisement -spot_img

TAG

mbrojtes i Romes

Grabitet mbrojtësi i Romës,ngjarja ndodhi para djalit të vogël

Mbrojtësi anglez i Romës, Chris Smalling është grabitur me armë para gruas dhe djalit të tij kur tre njerëz të maskuar hynë me forcë...

Latest news

- Advertisement -spot_img