- Advertisement -spot_img

TAG

mbyllje

Premtime dhe përplasje, mbyllet dita e parë e samitit të G7

Dita e parë e samitit të G7  në Cornwall të Anglisë u mbyll me premtime, por jo pa përplasje. Delegacionet nga SHBA, Kanadaja, Franca,...

Greqia mbyll sërsh kufirin me Shqipërinë/ Nga ora 6 e mëngjesit të së premtes nuk mund të kalosh kufirin

Duke filluar që në orën 6 të mëngjesit të ditës së premte qytetarët nga Shqipër nuk mund të kalojnë kufirin me Greqinë, pasi kufiri...

Latest news

- Advertisement -spot_img