- Advertisement -spot_img

TAG

mediat italiane

Pezullohet gjyqi i Berlusconit, mediat italiane: Është në gjendje tepër të rëndë

Ish kryeministri italian Silvio Berlusconi është i sëmurë rëndë dhe gjyqi i tij me akuzat e korrupsionit të dëshmitarëve ndaj çështjes së prostitucionit, duhet...

Latest news

- Advertisement -spot_img