- Advertisement -spot_img

TAG

Mimoza Trimi

Kandidatja e LSI Mimoza Trimi përgënjështron shoqërimin e saj në Polici

Kandidatja e LSI Mimoza Trimi: Kam ardhur të bëj denoncim në Polici jo të më kenë denoncuar. Duan të përbaltin dhe asgjë më shumë. Ne jemi fitues! Doja...

Latest news

- Advertisement -spot_img