- Advertisement -spot_img

TAG

ministria e shendete

COVID-19/ 39 qytetarë të infektuar në 24 orë, ja sa persona nuk ia dolën dot

  COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3400 testime, 976 të shëruar, 39 raste të reja dhe 2 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë...

Latest news

- Advertisement -spot_img