- Advertisement -spot_img

TAG

ministria shendetsise

LAJMI I FUNDIT/ 12 raste të reja dhe 1 humbje jete nga COVID në 24 orët e fundit

  Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të vijojnë të zbatojnë me përpikmëri rregullat për parandalimin e COVID19: Vendosni maskën mbrojtëse...

Latest news

- Advertisement -spot_img