- Advertisement -spot_img

TAG

mirovicë

Një i vrarë dhe dy të plagosur në tregun e Mitrovicës

Burime brenda spitalit të Mitrovicës, tregojnë se nga gjuajtja me armë zjarri para 1 ore në tregun e Mitrovicës, ka vdekur një person. Dy persona...

Latest news

- Advertisement -spot_img