- Advertisement -spot_img

TAG

momente intime

Mevlani dhe Lindita e ‘Përputhen +40’ fotografohen në momente intime

Ish-konkurrentët e "Përputhen" vazhdojnë të jenë shumë të komentuar në rrjet edhe pas daljes nga programi. Së fundi Princi ka bërë një postim që padyshim...

Momente private, çfarë po ndodh midis Jasminës dhe Atdheut

  Jasmina dhe Andi kanë qenë prej javësh të tëra një ndër çiftet më të komentuar të këtij edicioni të dytë të “Për’puthen”. Ata rrëmbyen vëmendjen...

Latest news

- Advertisement -spot_img