- Advertisement -spot_img

TAG

"Mos harro te me kujtosh"

Ekskluzive/Intervistë me Liridon Mulaj:” Arsyeja mendoj se e vret poezinë. “

Liridon Mulaj është djali nga Fushë Arrëza, që gjithnjë e më tepër po tërheq vëmendjen e dashamirësve të librit dhe letërsisë me krijmtarinë e...

Latest news

- Advertisement -spot_img