- Advertisement -spot_img

TAG

Moti 27 mars 2021

Si do vijojë moti në ditët në vazhdim, njihuni me parashikimin e motit

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash që do të sjellin mot të kthjellët në të gjithë territorin. Sipas Meteoalb, sot...

Latest news

- Advertisement -spot_img