- Advertisement -spot_img

TAG

Muriqan

Kokaina e sekuestruar në Durrës u zbulua në Muriqan, arrestohet 24-vjeçari

Muriqan, Shkodër. – Parandalohet dhe goditet një tjetër rast i tentativës për trafikim të drogave të forta. Finalizohet operacioni policor antidrogë i koduar “Perëndimi”.Parandalimi nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img