- Advertisement -spot_img

TAG

nagorni karabak

GJEOSTRATEGJIA/ Pse humbësi më i madh në Nago-Karabak është Bashkimi Evropian?

Në fillim të këtij muaji, presidenti rus Vladimir Putin u takua me kryeministrin armen Nikola Pashinyan dhe presidentin e Azerbajxhanit Ilham Aliyev dhe arritën...

Latest news

- Advertisement -spot_img