- Advertisement -spot_img

TAG

Ndarëse

Makina del nga rruga e përplaset me ndarëset, ja si duket gjendja

Një aksident është regjistruar ditën e sotme, pranë Kopshtit Botanik. Makina ka dalë nga rruga dhe për pasojë është përplasur me ndarëset. Në vendngjarje kanë...

Latest news

- Advertisement -spot_img