- Advertisement -spot_img

TAG

ndihme financiare

Situata e zjarreve në Greqi, Mitsotakis: 500 mln euro ndihmë për të prekurit

Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis njoftoi sot një paketë ndihme financiare në vlerë prej 500 milionë eurosh për të prekurit nga zjarret në Atikë dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img