- Advertisement -spot_img

TAG

ndryshimi i kufijve

Vuçiç flet për ndryshimin e kufijve në Ballkan: Mund të ndodhë vetëm nëse mandatohet nga OKB

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, deklaroi se ai është kundër ndryshimit të kufijve, por kjo ide, sipas tij, do të mund të gjente zbatim...

Osmani flet për ndryshimin e kufijve: Statusi i Kosovës është përcaktuar një herë e përgjithmonë në 2008

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani ka pritur sot në një takim homologun e saj slloven Borut Pahor. Pas takimit që patën Osmani dhe Pahor janë...

Latest news

- Advertisement -spot_img