- Advertisement -spot_img

TAG

në tokë

Mevlani ulet në tokë/ Kam 3 ditë që nuk jam në vete

Në puntatën e sotme të Për’puthen ka pasur përplasje të forta mes Mevlanit dhe Antonelës, e cila zgjodhi të tërhiqej prej tij Ndërkohë, u bënë...

Latest news

- Advertisement -spot_img