- Advertisement -spot_img

TAG

Neneuje

‘Superjahti’ nënujor/ Do të transportojë njerëzit brenda disa minutash

Nocioni i një platforme vëzhgimi dhe transportimi nën oqean brenda disa minutash duket më shumë pjesë e fantazisë sesa realitetit. Por pronarët e superjahteve së...

Latest news

- Advertisement -spot_img