- Advertisement -spot_img

TAG

Neritan Licaj

Vendimi i Kushtetueses për Teatrin Kombëtar, Liçaj: Të ulen në gjunjë dhe të kërkojnë falje

Aktori Neritan Liçaj ka folur për vendimin e sotëm të Gjykatës Kushtetuese e cila rrrëzoi ligjin special që kalon Teatrin Kombëtar në pronësi të...

Latest news

- Advertisement -spot_img