- Advertisement -spot_img

TAG

Oaxaca

Vritet gazetari, disa persona me motor qëlluan drejt tij

Një gazetar u vra sot në shtetin jugor meksikan të Oaxaca, thanë Reporterët pa Kufij dhe disa organizata lokale joqeveritare. Gustavo Sanchez u vra nga persona të...

Latest news

- Advertisement -spot_img