- Advertisement -spot_img

TAG

obama

“Turpi i madh për kombin”/ Obama reagon ndaj protestës

Obama deklaron se historia do ta mbajë në mend sulmin në Kongres si një “një moment të çnderimit dhe turpit të madh për kombin...

Latest news

- Advertisement -spot_img