- Advertisement -spot_img

TAG

Olsi Sefolli

Sekuestrimi i 123 mijë paundëve, gjykata jep masën e sigurisë për 20-vjeçarin

Gjykata e Shkallës së Parë Durrës ka dhënë masën e sigurisë për 20 vjeçarin Olsi Sefolli, shoferin e furgonit që vinte nga Anglia, të...

Zbardhet dëshmia e shoferit që u kap me mijëra paund në furgon

Një një furgon mallrash me drejtues një 21 vjeçar janë kapur dhe sekuestruar 123.460 paund dhe 280 sterlina. Shoferi i furgonit Olsi Sefolli ka deklaruar...

Latest news

- Advertisement -spot_img