- Advertisement -spot_img

TAG

Operacion Antidroge

Sekuestrohet 1.2 kg kokainë, arrestohet 41-vjeçari që shiste drogë në Sarandë dhe Ksamil (Emri)

Sarandë/Finalizohet një tjetër operacion antidrogë, për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve dhe armëmbajtjes pa leje. Operacioni policor i koduar “Çuka” i zhvilluar...

Arrestohet edhe personi i fundit që kishte mbetur në kërkim nga operacioni antidrogë që u zhvillua në Skrapar

Policia e Shtetit ka vënë në pranga dhe personin e fundit që kishte mbetur në kërkim nga operacioni antidrogë që u zhvillua në Skrapar,...

Latest news

- Advertisement -spot_img