- Advertisement -spot_img

TAG

operacion plastik

Modelja e njohur ndërron jetë gjatë operacionit plastik

Maria Lebedeva, modelja dhe njëkohësisht influencuese e rrjeteve sociale, ka humbur jetën në spital gjatë një operacioni plastik. 31 vjeçarja, kishte kërkuar procedurën e rinoplastikës,...

Latest news

- Advertisement -spot_img