- Advertisement -spot_img

TAG

Operacion policor

U kap duke transportuar dy emigrantë të paligjshëm, arrestohet shtetasi turk

Qarku Korçë Vijon operacioni policor “Perimetri”. U kap duke transportuar 2 emigrantë të paligjshëm, vihet në pranga 1 shtetas turk. Shërbimet e Stacionit të Policisë Kufitare Qafë-Thanë,...

Arrestohen dy persona, po transportonin një sasi të madhe lëndë narkotike

Shkodër Finalizohet operacioni policor i koduar “SANTORINI”. Kapet dhe vihet në pranga një 26-vjeçar i shpallur në kërkim për veprat penale “Trafikimi i narkotikëve” dhe “Prodhimi...

Finalizohet operacioni policor i koduar “Finish”/Sekuestrohen 32,5 kg kanabis, disa të arrestuar

Finalizohet faza e tretë dhe përfundimtare e operacionit policor të koduar “Finish”. Në kuadër të tri fazave të operacionit është goditur një grup i strukturuar...

Mashtronin të miturit me probleme shëndetsore, arrestohet e reja ,në kërkim dy bashkëpunëtorët e saj

Vijojnë operacionet e njëpasnjëshme për parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e krimeve kibernetike. Finalizohet operacioni policor i koduar “KAMELEONËT 2”, në vijim...

Arrestohen 2 punonjës policie dhe 2 doganierë gjatë operacionit “Transportuesi”

SHÇBA dhe strukturat e tjera ligjzbatuese arrestuan në flagrancë 2 punonjës policie, 2 doganierë dhe 1 shtetas për kontrabandë e shpërdorim detyre në Korçë,...

Latest news

- Advertisement -spot_img