- Advertisement -spot_img

TAG

opozitë kuvend

Idiot, halabak, takoheni skutave/ Për pak sa nuk ‘kërciti’ grushti, si plasi sherri mes opozitës në Kuvend

Në punimet e seancës së sotme u vu re një përplasje gati fizike mes deputetëve të opozitës parlamentare, ku protagonist janë Ralf Gjoni dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img