- Advertisement -spot_img

TAG

organet

Misteri rreth vdekjes së 25 vjeçarit shqiptar/ U fut në operacion për t’u dobësuar, rihapet çështja e hetimit: Si u bë zhdukja e organeve

  Çështja e vdekjes së 25-vjeçarit shqiptare, Spartak Mazi, i cili iu nënshtrua një operacioni për të humbur peshë dhe humbi jetën mbetet e errët...

Latest news

- Advertisement -spot_img