- Advertisement -spot_img

TAG

ori nebiaj

Ori Nebijaj merr vendimin e papritur për punën në televizion: Kam folur dhe me drejtuesit…

Ori Nebijaj kandidon këtë vit si deputete në listat e Partisë Demokratike. Moderatorja e njohur renditet e 18-ta në listën e Tiranës dhe këto...

Plas keq mes dy moderatoreve në ”Top” pasi e quajti “shkarravinë”. Pse të djeg miza ty moj xhan

Mbrëmjen e sotme, moderatorja Ori Nebiaj hodhi një thumb të papritur në rrjete sociale, duke iu drejtuar njërës prej moderatoreve të reja të ekranit. Ajo...

Latest news

- Advertisement -spot_img