- Advertisement -spot_img

TAG

Ori Nebijaj

Moderatorja e njohur i rikthehet politikës, ja ku do të kandidojë ajo

Ori Nebijaj për një kohë të gjatë ka qenë pjesë e strukturave të Partisë Demokratike si zëdhënëse dhe ka kandiduar për drejtimin e FRPD-së...

Latest news

- Advertisement -spot_img