- Advertisement -spot_img

TAG

Oriola pampuri

VIDEO/ Grushta, shkelma dhe karrike kokës në shkollën 1 Maji

Një konfrontim fizik ka ndodhur mes të pranishmëve në shkollën 1 Maji ku po bëhet numërimi i votave të njësisë 30. E pranishme ka qenë...

Latest news

- Advertisement -spot_img