- Advertisement -spot_img

TAG

OST

Shpallet në kërkim për “mashtrim me pasoja të rënda” dhe “moskryerje të detyrës”, arratiset ish-drejtori i OST.

Mësohet se i shpalluri në kërkim Klodian Gradeci, ish-drejtor i OST, ka qenë në postin e Drejtorit të Hidrokarbureve në AKBN në kohën...

Latest news

- Advertisement -spot_img