- Advertisement -spot_img

TAG

pagesa

Krijohen monedhat e para digjitale në Shqipëri dhe Kosovë (AlbCoin, AlPayCoin dhe KosovaCoin)

Sistemet e decentralizuara të pagesave, apo teknologjia BlockChain që qëndron pas kriptomonedhave ka adhuruesit e saj edhe në Shqipëri dhe Kosovë. Në të dyja...

Sindikata kërkoi rrogë jo më pak se 350 euro, Albin Kurti flet në ditën e punëtorëve

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka premtuar rritjen e pagës minimale 250 euro, në kuadër të ditës së punëtorëve. Kurti ka shkruar në Facebook se...

Latest news

- Advertisement -spot_img