- Advertisement -spot_img

TAG

pako parash

Zbulohet një pako nga Turqia me 375 mijë euro të falsifikuara, Policia vë në pranga 6 persona

  Policia e Kosovës ka sekuestruar në Mamushë një sasi të madhe banknotash në euro, që dyshohet të jenë të falsifikuara dhe ka arrestuar gjashtë...

Latest news

- Advertisement -spot_img