- Advertisement -spot_img

TAG

palestines

Sulm në xhaminë Al-Aqsa/ Plagosën 169 ushtarë

  Të paktën 163 palestinezë dhe 6 policë izraelitë mbetën të plagosur gjatë përleshjeve në kompleksin e xhamisë Al-Aqsa, një ndër vendet e shenjta më...

Latest news

- Advertisement -spot_img