- Advertisement -spot_img

TAG

pandemi

COVID19/ Asnjë humbje jete dhe 22 raste të reja në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë ka raportuar ditën e sotme 22 raste të reja me Covid-19 në 24 orët e fundit në vendin tonë, nga 4078...

Zyrtare, varianti “Delta” i COVID-19 në Shqipëri

Tashmë është zyrtare. Varianti “Delta” i COVID-19 ka mbërritur edhe në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale bën të ditur se, në vijim...

Ironia godet fuqishëm 34-vjeçarin që tallej me vaksinat, humb jetën nga Covid-19

Një i ri nga Kalifornia i cili u tall me vaksinat Covid-19 në mediat sociale ka vdekur pas një beteje njëmujore me virusin. Stephen Harmon, ...

COVID19/ Asnjë humbje jete dhe 31 raste të reja në 24 orët e fundit

Situata në 24 orët e fundit, si vijon: Janë kryer 2377 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me Covid19, 31 qytetarë, në këto bashki:...

OBSH: Ndikimi i pandemisë në shëndetin mendor do të jetë afatgjatë

Organizata Botërore e Shëndetësisë tha të enjten se ndikimi i pandemisë në shëndetin mendor do të jetë “afatgjatë dhe i gjerë”. Ekspertët kanë bërë thirrje...

COVID19/ 34 të infektuar dhe asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të vaksinohen për t’u mbrojtur nga Covid19, në çdo qendër shëndetësore dhe pikë vaksinimi...

COVID19/ 23 raste të reja dhe asnjë viktimë në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë ju rikujton të gjithë qytetarëve rëndësinë e zbatimit me përpikmëri të rregullave për parandalimin e COVID19 dhe apelon të mos neglizhoni...

COVID19/ Asnjë humbje jete dhe 15 raste të reja në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit janë kryer 2108 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me Covid19, 15 qytetarë, në këto bashki:  4 raste...

Elbasani prej dy vitesh pa turistë, efektet afatgjatë të pandemisë

Turizmi duket se po i rikthehet gradualisht normalitetit. Rezervimet në nivel kombëtar janë më mirë se pritshmëria, por arritja e nivelit të 2019-s shihet...

COVID19/ Asnjë humbje jete, 8 raste të reja në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit janë kryer 2980 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me Covid19, 8 qytetarë, në këto bashki: 4 raste...

Latest news

- Advertisement -spot_img