- Advertisement -spot_img

TAG

Pandenia

Pas kthimit të maturantëve në shkolla, a do të ketë lehtësime të tjera masash?

Gjatë një interviste për Euronews Albania, Eugena Tomini, zëvendësministrja e Shëndetësisë foli për rikthimin e maturantëve nëpër klasa dhe situatën në lidhje me lehtësimin e...

Latest news

- Advertisement -spot_img