- Advertisement -spot_img

TAG

paparaci

Çifti i përfolur kapet mat nga paparacët dhe befasojnë me kiminë e tyre

Para disa ditësh Bebe Rexha publikoi një vdieo në rrjete sociale, që i bëri të gjithë fansat e saj të reflektonin. Këngëtarja shfaqej në...

Latest news

- Advertisement -spot_img