- Advertisement -spot_img

TAG

"Parandalimi"

Finalizohet operacioni i koduar “Parandalimi”, arrestohen babë e bir

Korçë Finalizohet operacioni policor i koduar “Parandalimi”. Operacioni për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e armëmbajtjes pa leje dhe shpërndarjes së drogave të forta. Vihen në...

Latest news

- Advertisement -spot_img