- Advertisement -spot_img

TAG

PARTIA KONSERVATORE BRITANIKE

Lulzim Basha, takim online me drejtues të Partisë Konservatore Britanike , “Të urojmë fitoren dhe të mirëpresim si Kryeministër në Londër!”

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, e nisi këtë të hënë me një komunikim online me kryetaren e Partisë Konservatore Britanike të kryeministrit Johnson...

Latest news

- Advertisement -spot_img