- Advertisement -spot_img

TAG

partite fituese

Tetë vendet ku është mbyllur procesi i numërimit,ja partitë fituese

Në tetë Bashki të vendit është mbyllur procesi i numërimit dhe PS ka mundur rrëmbejë fitoren në gjashtë prej tyre. Këto janë tetë vendet ku...

Latest news

- Advertisement -spot_img