- Advertisement -spot_img

TAG

partite

Ikën i fundit i listës fituese apo ai që ka më pak vota? Celibashi sqaron çfarë ndodh kur thyhet herësi

  Komisioneri Shtetëror, Ilirjan Celibashi në një intervistë për “Breaking” në Top News ka deklaruar se procesi i numërimit të votave preferenciale ka përfunduar në...

Zgjedhjet e 25 prillit, nis sot zyrtarisht fushata elektorale

Dy partitë më të mëdha të vendit, PD dhe PS do të hapin pasditen e sotme zyrtarisht fushatën elektorale për zgjedhjet e 25 prillit. Ashtu...

Latest news

- Advertisement -spot_img