- Advertisement -spot_img

TAG

parukiere

I rikthehet për të dytën herë,çfarë ka bërë Selena Gomez që po diskutohet në rrjet

Aktorja dhe këngëtarja e njohur ka bërë ndryshimin drastik në pamjen e saj.Pas bujës që bëri këngëtarja 19-vjeçare Bilie Eilish me ndryshimin e ngjyrës...

Latest news

- Advertisement -spot_img