- Advertisement -spot_img

TAG

pekin

Qyteti që ‘ia mori kurorën’ New York-ut dhe u shpall qyteti i miliarderëve

Pekini ka më shumë miliarderë sesa çdo qytet tjetër në botë, sipas listës vjetore të përpiluar nga revista Forbes. Kryeqyteti kinez ka shtuar 33 miliarderë...

Njihuni me qytetin që ka numrin më të madh të miliarderëve në botë

Pekini tani është qyteti me numrin më të madh të miliarderëve se çdo qytet tjetër në botë, sipas listës së fundit vjetore të pasur...

Latest news

- Advertisement -spot_img