- Advertisement -spot_img

TAG

pergjim

A ka të drejtë policia të përgjojë qytetarët? Vendos Gjykata Kushtetuese

Gjykata Kushtetuese e Republikës së Shqipërisë në seancën plenare publike të datës 01.07.2021 mori në shqyrtim çështjen me kërkues Avokatin e Popullit dhe Komitetin...

Sekuestrohen 142 kg kokainë, prokuroria mban nën përgjim 3 persona të dyshuar (Hetimet e deritanishme)

  Prokuroria e Durrësit është duke vijuar hetimet për sasinë e 142 kg kokainë te kapur në Portin e Durresit. Burime bëjne me dije se...

Del përgjimi tronditës/ Vrasësi me pagesë i kërkon 50 mijë euro porositësit: Rrezikoj 30 vjet burg!

Një vrasës me pagesë i kërkon plot 50 mijë euro porositësit, pasi puna është e vështirë dhe rrezikon plot 30 vjet burg. Por, ai...

Latest news

- Advertisement -spot_img