- Advertisement -spot_img

TAG

Përparim Kryeziu

Qeveria Kurti: Nuk mund të dalim si garantë për lirimin e Thaçit dhe ish-krerëve të UCK-së

  Zëdhënësi i Qeverisë, Përparim Kryeziu ka bërë me dije se Kosova nuk mund të shërbejë si garantuese për lirimin me kusht të ish-krerëve të...

Kryeziu: Qytetarët e Kosovës në Shqipëri për fundjavë, fluksin nuk e shkaktuan masat e reja

Zëdhënësi i Qeverisë së Kosovës, Përparim Kryeziu, thotë se masat e reja kundër përhapjes së koronavirusit nuk kanë shkaktuar fluksin e kosovarëve për ta...

Latest news

- Advertisement -spot_img