- Advertisement -spot_img

TAG

përplasja

Ja pamjet nga aksidenti tragjik në Egjipit, përplasja e dy trenave i mori jetën 32 personave dhe plagosi 60 të tjerë 

Dalin pamjet nga aksidenti tragjik në Egjipit, përplasja e dy trenave i mori jetën 32 personave dhe plagosi 60 të tjerë Dy trena pasagjerësh janë...

Përplasja e Metës me policinë, reagon Rama/ Ka dukshëm çrregullime shëndetësore

Kryeministri Edi Rama duke komentuar përplasjen e Presidentit Ilir Meta me policinë Bashkiake tek zyrat e FRD në Tiranë, e ka cilësuar veprimin e...

Latest news

- Advertisement -spot_img