- Advertisement -spot_img

TAG

pika e dobet

Pa asnjë kompleks, Tea Trifoni tregon pikën e saj të dobët

Së fundmi personazhet e njohur nga "Për'Puthen" janë bërë pjesë e pandashme e lajmeve rozë. E një ndër to është dhe Tea Trifoni, jo...

Latest news

- Advertisement -spot_img