- Advertisement -spot_img

TAG

pikat kufitare

Associated Press: Talibanët kontrollojnë të gjitha pikat kufitare në Afganistan

Situata në Afganistan vazhdon të jetë kritike. Pas marrjes së Jalalabadit dhe Khostit, Kabuli është qyteti i vetëm që nuk është marrë nga talebanët. Sipas...

Latest news

- Advertisement -spot_img