- Advertisement -spot_img

TAG

Pistolete

Me pistoletë lodër ka grabitur tri kazino dhe është dënuar në Greqi/ Kush është 44-vjeçari që tentoi të vjedhë një grua në bankomat

Personi në foto është Jorgo (Leonard) Kumaraku, i cili përfundoi në prangat e Policisë së Sarandës pas tentativës për vjedhje me dhunë të një...

‘Qëlloi veten me armë zjarri’/ Vdes në spital 46 vjeçari

Mbrëmjen e sotme, një 46-vjeçar me iniciale S.A. ka ndërruar jetë, pasi u dërgua në spital me plagë të rënda. Sipas policisë 46-vjeçari është vetëplagosur...

Qarkullonte me armë zjarri, arrestohet në flagrancë 29-vjeçari në Tiranë

Tiranë Policia godet një tjetër rast të armëmbajtjes pa leje. Qarkullonte me armë zjarri me vete, kapet dhe arrestohet në flagrancë 29-vjeçari.Sekuestrohen një armë zjarri pistoletë...

Lëvizte me pistoletë në makinë, arrestohet 26-vjeçari në Tiranë, kontrolli në banesë zbuloi…

TIRANA Një 26-vjeçar është arrestuar në Tiranë pasi u kap me dy armë zjarri dhe municion luftarak. Atij iu bë një kontroll dhe pistoletat iu gjetën...

Qëllohet me qytën e pistoletës një person, në makinë kishte gruan shtatzënë

Një sherr është regjistruar pak më parë në zonën e ish-Bllokut. Një 39-vjeçar është konfliktuar me një person. Gjatë konfliktit 39-vjeçari është goditur me qytën e...

Arrestohen dy shqiptarë në Janinë/ U kapën me 6 kg kanabis, pistoletë dhe 2 mijë euro

Në Janinë dy shqiptarë, 30 dhe 28 vjeç, janë kapur me 6 kg marijuanë, një pistoletë dhe 2 mijë euro. Forcat e policisë greke i...

Latest news

- Advertisement -spot_img