- Advertisement -spot_img

TAG

plagosja

Ngjarja në Kurbin, Reagon SHÇBA: E goditën anëtarët e fisit Fufi

  Shërbimi i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave në Policinë e Shtetit ka dhënë njoftimin zyrtar mbi atë që ndodhi ditën e djeshme në Mamurras,...

Latest news

- Advertisement -spot_img